Helpful tips

Drhalit Yerebakan kimdir?

Drhalit Yerebakan kimdir?

08.08.1982 tarihinde İstanbul’da doğan Halit Yerebakan, Amerika ve Türkiye’de ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra 2000 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitime başlayıp başarı bursu ile 2006 yılında tıp eğitimini tamamlamıştır.

Halit Yerebakan kaç doğumlu?

August 8, 1982 (age 39 years)
Halit Yerebakan/Date of birth

Doç Dr Halit Yerebakan nereli?

DR. HALİT YEREBAKAN KİMDİR? 8 Ağustos 1982’de İstanbul’da doğan Halit Yerebakan, ABD ve Türkiye’de ilk ve orta öğrenimini bitirmesinin ardından 2000’de İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitime başladı.

Drhalit Yerebakan eşi kimdir?

Halit Yerebakan, 2011- 2012 yıllarında ABD’de kalp ve akciğer nakli konusunda Columbia Universitesinde doktora sonrası araştırma görevlisi olarak çalıştı. Halit Yerebakan, Esra Yerebakan ile evli olup Rana adında bir kızı, Ömer Metin adında bir oğlu vardır.

Halit Yerebakan hangi hastanede görev yapıyor?

2012 yılında, KIWA-MEYER’de Baş Denetçi olarak çalıştı. 2014 yılından bu yana, Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri’nde çalışan Doç. Dr. Halit Yerebakan, halen Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi Başhekimi olarak görevini sürdürmektedir.

Halit Yerebakan hangi okul mezunu?

Yeditepe Üniversitesi2012
Demiroğlu Bilim Üniversitesi2000–2006Eagle Hill Middle SchoolÖzel Kasımoğlu Koleji
Halit Yerebakan/Education

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Başhekimi kim?

Dr. Faruk Yencilek, Aralık 2019’dan bu yana Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Başhekimi olarak görev yapmaktadır. Türk Üroloji Derneği, Avrupa Üroloji Derneği, Türk Endoüroloji Derneği, Üroonkoloji Derneği, Ürolojik Laparoskopi Cerrahi Derneği üyesidir.

Dr Halit Yerebakan kaç çocuğu var?

İki çocuğu ile bizi ağırlayan Yerebakan çifti, gülen yüzleri ve hayata pozitif bakışları ile örnek bir aile. Türkiye’nin en genç kalp cerrahisi doçenti olan Halit Yerebakan geçtiğimiz hafta Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi’nin de başhekimi oldu.

Halit Yerebakan hangi kanalda?

Doç.Dr. Halit Yerebakan’nın sunduğu Doktor Geldi hafta içi her gün TRT1 ekranlarında sağlıktaki yeni rehberiniz ve tek adresiniz olacak.

Yeditepe Hastanesi Başhekimi kim?

2005 yılından bu yana Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri’nde görev alan Prof. Dr. Faruk Yencilek, Aralık 2019’dan bu yana Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Başhekimi olarak görev yapmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi sahibi kim?

Yeditepe Üniversitesi, İstanbul’da eğitim veren, İstanbul Eğitim ve Kültür Vakfı (İSTEK Vakfı) tarafından 4142 sayılı yasa ile 1996 yılında kurulan, Yükseköğretim Yasası çerçevesinde kamu tüzel kişiliği, mali ve idari özerkliği olan bir vakıf üniversitesidir. Kurucusu Bedrettin Dalan’dır.

Halit Yerebakan hangi hastanede?